Про центр

Про ЦКТ «Преміум»


Вітаю, шановні лікарі, пацієнти, друзі та партнери! Мене звуть Олександр Сироткін і я є директором та одним з ідейних натхненників створення і відкриття в м. Запоріжжя центру комп’ютерної томографії «Преміум».

Оскільки сьогодні про наш проект ходить багато чуток, я б хотів особисто розповісти історію створення центру і висловити слова подяки на адресу тих фахівців, з якими мені пощастило познайомитися і спільно працювати над створенням ЦКТ «Преміум».

Історія заснування центру почалася в 2017 році, коли я і кілька моїх друзів лікарів-радіологів прийняли рішення відкрити в м. Запорожжя центр магнітно-резонансної томографії, оснастивши його відновленим апаратом МРТ з індукцією магнітного поля 3 Тесла. Як нам здавалося на той момент, установка в м. Запоріжжя трьохтеслового томографа дала б нам значну перевагу в маркетинговому плані і дозволила б забезпечити якісну діагностику зі стабільним попитом на послугу томографії.

Для цього було підібрано відповідне приміщення, укладений контракт на поставку апарату МРТ Phillips Achieva 3Т і запущена робота сайту медичного центру. Однак, першою проблемою в реалізації задуманого проєкту стала відсутність можливості залучити до роботи на МРТ 3 Тесла кваліфікованих на належному рівні фахівців з міста, оскільки спочатку ми не могли припустити, що, без зайвої скромності, найкращі лікарі-радіологи Запоріжжя вже давно були об’єднані в одну сильну команду і вже більше 10 років працювали в найбільшому медичному центрі з назвою «Юнімед».

У процесі спілкування з фахівцями МЦ «Юнімед» ми дізналися, що цей центр оснащений двома низькопольними апаратами МРТ Hitachi європейського і американського типів, з усіма доступними на них програмними опціями, а також дуже дорогим, і поки єдиним в Україні, новим високопольним апаратом МРТ Hitachi Echelon 1,5 Тесла. Але більший подив викликав той факт, що якість одержуваних зображень на цьому томографі відразу за кількома критеріями перевищувало якість зображень, отриманих на працюючих на той момент в Україні МРТ 3 Тесла.

Причина проста – заради економії на бюджетах проєктів і переслідуючи в основному мету отримання маркетингової переваги, приватні центри придбавають старі 20-річні трьохтеслові томографи, які ніяк не можуть зрівнятися з діагностичними можливостями сучасних півторатеслових систем.

З цієї причини ми відмовилися від установки в Запоріжжі МРТ 3 Тесла, оскільки за допомогою відновленого томографа, навіть трьохтеслового, неможливо було б конкурувати з фахівцями і якістю послуг, що надаються в МЦ «Юнімед».

Однак, на цьому наше спілкування з МЦ «Юнімед» не закінчилося і в цьому році, об’єднавши свої можливості, ми прийняли спільне рішення відкрити на базі Запорізького обласного клінічного онкологічного диспансеру центр комп’ютерної томографії, оснастивши його сучасним 64-зрізовим спіральним комп’ютерним томографом Toshiba Aquilion 64 .

Для реалізації цього проєкту ми залучили найкращих фахівців України. Інсталяцію комп’ютерного томографа здійснювала сертифікована компанія «Вінмедікал», за що хотіли б подякувати особисто директору цієї компанії, кандидату наук Володимиру Люпину.

Подяку за висококваліфіковану і інформативну аплікацію від імені всього нашого колективу хотіли б висловити завідувачу Європейським радіологічним центром, лікарю-рентгенологу вищої категорії Андрію Мангову.

Окремо за допомогу в організації діагностичного процесу хотіли б подякувати фахівцям медичного центру «Юнімед» з багаторічним досвідом роботи в радіології Світлані Виповській, Ользі Науменко, Олені Вовк та Вікторії Пономаренко.

Також, слова подяки висловлюємо головному лікарю Запорізького обласного клінічного онкологічного диспансеру Михайлу Єсаянцю за структуроване визначення клінічних завдань, які на сьогодні стоять перед лікарями онкологічного диспансеру і які можна вирішити, використовуючи діагностичні можливості сучасної комп’ютерної томографії ЦКТ «Преміум».

Щиро впевнені, що відкриття в Запоріжжі нового центру комп’ютерної томографії, оснащеного дійсно сучасним обладнанням, надасть новий рівень якості та інформативності діагностичних послуг для лікарів і пацієнтів.

З повагою,
директор центру комп’ютерної томографії «Преміум»
Олександр Сироткін

Галерея