Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ ліктьового суглоба


Вартість без контрасту: 800 грн
Вартість з в/в контрастом: 1800 грн
Записатися

Кт локтевого суставаКомп'ютерна томографія ліктьового суглоба - сучасний і високоінформативний діагностичний метод, який дозволяє вивчити будову і стан кісткових і хрящових структур в ліктьовій області. На знімках чітко видно наявні аномалії розвитку, пухлини, запальні процеси та інші порушення. КТ - кращий метод діагностики даної анатомічної зони, так як триває всього кілька хвилин і дає максимум інформації.

Показання до проведення КТ ліктьового суглоба

Дане обстеження проводять для того, щоб виключити або підтвердити такі порушення і захворювання:

  • травми ліктьової області;
  • скупчення рідини в суглобі;
  • новоутворення різного характеру;
  • сторонні предмети в області суглоба;
  • аномалії розвитку;
  • артрит або артроз;
  • остеомієліт;
  • остеохондропатія;
  • планування операції.

Підготовка до проведення КТ ліктьового суглоба

Якщо лікаря цікавлять тільки кісткові структури ліктьового суглоба, томографія проводиться без контрасту. До такого дослідження готуватися не потрібно. Якщо ж запланована процедура з болюсним посиленням, варто провести її натщесерце або відмовитися від їжі, як мінімум за три години до сканування. Контрастну речовину протипоказано вагітним жінкам. Годуючим матерям можна робити КТ з контрастом, але після процедури варто відмовитися від годування грудьми, як мінімум на добу.

Комп'ютерна томографія ліктьового суглоба з контрастуванням

У деяких випадках комп'ютерна томографія ліктьового суглоба проводиться з болюсним посиленням. За кілька хвилин до сканування пацієнтові вводять внутрішньовенно йодовмісний препарат, завдяки чому судини і м'які тканини забарвлюються і краще відображаються на знімках. Контраст виводиться з організму природним шляхом протягом доби.

Як проходить дослідження

Кт локтевого суставаПацієнта просять зручно розміститися на спеціальній кушетці. Потрібно спочатку зайняти зручну позу, так як під час дослідження рухатися не можна. Кільце томографа обертається навколо досліджуваної області, тому пацієнту не доведеться перебувати в закритому просторі. Томографія без контрасту триває всього кілька хвилин. КТ з болюсним посиленням займає максимум двадцять хвилин. Весь цей час за пацієнтом спостерігає лікар, який знаходиться в сусідній кімнаті. Зв'язок підтримується за допомогою спікерфона.