Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ променезап'ясткового суглоба


Вартість без контрасту: 800 грн
Вартість з в/в контрастом: 1800 грн
Записатися

кт лучезапясного суставаКомп'ютерна томографія променезап'ясткового суглоба - сучасний, неінвазивний і високоінформативний метод діагностики, який дозволяє візуалізувати кісткові структури, що формують променезап'ястковий суглоб, а також навколишні його зв'язки, хрящі та сухожилля. За допомогою сканування можна виявити аномалії розвитку, патологічні порушення, наслідки травм і переломів. Результати дослідження допоможуть лікарю поставити правильний діагноз і своєчасно призначити ефективне лікування.

Показання до проведення КТ променезап'ясткового суглоба

Найчастіше сканування призначають після складних травм і переломів, коли стандартна рентгенографія не дає потрібних результатів. Томографія даної області також потрібна в наступних ситуаціях:

  • пухлини і метастази;
  • екзостоз і остеофіти;
  • артрити і артрози;
  • пошкодження зв'язок;
  • аномалії розвитку;
  • сторонні предмети;
  • рідина в суглобі.

Підготовка до проведення КТ променезап'ясткового суглоба

Попередня підготовка до КТ даної області потрібно тільки в тому випадку, якщо запланована процедура з болюсним посиленням. До звичайної томографії готуватися не потрібно.

Комп'ютерна томографія променезап'ясткового суглоба з контрастуванням

У деяких випадках потрібна оцінка як твердих, так і м'якотканинних структур. Зв'язки, сухожилля і кровоносні судини відображаються на знімках КТ гірше, ніж кістки. Для кращої візуалізації м'якотканинних структур використовується контраст - спеціальна йодовмісна речовина. Незадовго до сканування препарат вводяться пацієнтові внутрішньовенно, за кілька хвилин він поширюється по кровотоку, забарвлює судини і м'які тканини. Виводиться він природним шляхом протягом доби. Пийте більше звичайної води, щоб прискорити процес очищення.

Як проходить дослідження

кт лучезапясного суставаПацієнт проходить дослідження в положенні лежачи. Для цього йому пропонують зручно розташуватися на рухомому столі. Як тільки пацієнт буде готовий, столик заїде в кільцеву частину томографа, і почнеться обстеження. Під час процедури заборонено ворушитися, тому що від цього залежить якість знімків. Кільце томографа обертається тільки в області дослідження, лежати в закритому просторі не доведеться. Лікар спостерігає за процедурою з сусідньої кімнати, спілкуватися з ним можна по гучному зв'язку. Стандартна томографія триває кілька хвилин, КТ з контрастом - до 15 хвилин.