Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ гомілковостопного суглоба


Вартість без контрасту: 800 грн
Вартість з в/в контрастом: 1800 грн
Записатися

Кт голеностопного суставаКомп'ютерна томографія гомілковостопного суглоба - сучасне, швидке і ефективне обстеження даної анатомічної зони. КТ дозволяє отримати тривимірне зображення суглобових поверхонь великогомілкової та таранної кістки і суглобової щілини. На знімках чітко видно хрящові і кісткові структури, зв'язки і м'язи, судини і нервові закінчення. За допомогою сканування можна оцінити стан гомілковостопного суглоба після серйозних травм, виявити різні патології і діагностувати ряд захворювань.

Показання до проведення КТ гомілковостопного суглоба

Найбільш часто томографію даної області проводять в наступних ситуаціях:

  • переломи;
  • болю невідомого походження;
  • пухлини кісткової тканини;
  • погано зрощені кістки;
  • інфекція;
  • асептичний некроз;
  • сторонні предмети;
  • кутові деформації;
  • артрит;
  • до і після операції.

Підготовка до проведення КТ гомілковостопного суглоба

Сканування кісткових структур проводиться без попередньої підготовки. Якщо ж лікарю потрібно оцінити крім самого суглоба навколишні його м'які тканини і кровоносні судини, КТ проводять з контрастом. У цьому випадку на обстеження варто пройти натщесерце, в крайньому разі, не їсти хоча б 3-4 години до томографії.

Комп'ютерної томографії гомілковостопного суглоба з контрастуванням

У ситуаціях, коли потрібна оцінка всіх структур гомілковостопного суглоба, комп'ютерна томографія проводиться з болюсним посиленням. Для цього пацієнтові незадовго до сканування вводять внутрішньовенно йодовмісних препарат. Потрапивши в кров, речовина поширюється по всіх судинах і накопичується в м'яких тканинах. Контраст сприяє кращій візуалізації м'яких тканин на знімках КТ.

Як проходить дослідження

Кт голеностопного суставаПацієнт проходить обстеження в положенні лежачи. Ще до сканування його просять зручно розташуватися на пересувному столику, який пізніше заїде в кільцеву частину томографа. Потрібно спочатку зайняти зручну позу, тому що під час скринінгу рухатися не можна. Сам томограф не дуже великий, лежати в закритому просторі не доведеться. Під час роботи він видає характерні звуки, не варто цього лякатися. Як правило, КТ без контрасту триває кілька хвилин, з посиленням - трохи довше. За процедурою з сусідньої кімнати спостерігає лікар, в будь-який момент з ним можна зв'язатися за допомогою спикерфона.