Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ плечового суглоба


Вартість без контрасту: 800 грн
Вартість з в/в контрастом: 1800 грн
Записатися

Комп'ютерна томографія плечового суглоба - найбільш ефективний і простий спосіб вивчити будову і стан самого суглоба, а також навколишні його м'які тканини і кровоносні судини. За допомогою сканування можна виявити навіть невеликого розміру новоутворення, пухлинні і запальні процеси, наслідки травм і переломів.

Показання до проведення КТ плечового суглоба

кт плечевого суставаНайчастіше комп'ютерна томографія плечового суглоба проводиться в наступних цілях:

  • виявлення запалення суглоба;
  • діагностика травм, вивихів і переломів;
  • виявлення інфекції;
  • пошук пухлин;
  • виявлення пошкоджених м'язів, зв'язок і сухожиль;
  • планування операції;
  • контроль лікування.

Підготовка до проведення КТ плечового суглоба

Готуватися до томографії потрібно тільки в тому випадку, якщо потрібно контрастне посилення. У цьому випадку за кілька годин до обстеження варто відмовитися від прийому їжі, а ще краще прийти на сканування натщесерце. Варто відзначити, що КТ з контрастом протипоказано вагітним жінкам і не рекомендується годуючим матерям.

Комп'ютерна томографія плечового суглоба з контрастуванням

Сканування кісткових і хрящових структур не вимагає болюсного посилення. Якщо ж лікарю потрібно подивитися на стан судин і м'яких тканин області плеча, томографію проводять з контрастом. За кілька хвилин до скринінгу пацієнтові вводять внутрішньовенно йодовмісний препарат. Контрастна речовина швидко поширюється по кровотоку, фарбуючи судини і м'які тканини. Завдяки цьому на знімках чітко видно всі компоненти плеча. Лікар може поставити правильний діагноз і призначити ефективне лікування.

Як проходить дослідження

кт плечевого суставаПацієнта просять лягти на пересувну кушетку і зайняти максимально зручне положення. Під час сканування рухатися не можна, щоб якість знімків не постраждала. Перед процедурою потрібно зняти з себе всі металеві предмети. В процесі обстеження пацієнт не буде знаходитися в закритому просторі, так як кільце томографа обертається тільки навколо досліджуваної області. Лікар спостерігає за процесом із сусідньої кімнати і підтримує зв'язок з пацієнтом за допомогою спікерфона. КТ без контрасту триває всього кілька хвилин, сканування з болюсним посиленням займає не більше двадцяти хвилин.