Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ-ангіографія верхніх або нижніх кінцівок


Вартість без контрасту: недоцільно
Вартість з в/в контрастом: 2300 грн
Записатися

КТ-ангіографія верхніх або нижніх кінцівок - це неінвазивна, швидка і високоінформативна процедура, що дозволяє оцінити просвіт і діаметр судин, стан судинних стінок і навколишніх м'яких тканин. За допомогою томографії можна виявити запальні процеси, аномалії розвитку, тромби, аневризми та інші порушення.

Показання до проведення КТ-ангіографії верхніх або нижніх кінцівок

КТ-ангиография верхних или нижних конечностейОбстеження може знадобитися, якщо пацієнт відчуває епізодичне оніміння кисті, стопи або пальців, болі в м'язах кінцівок. Крім цього КТ-ангіографію проводять для постановки або підтвердження наступних діагнозів:

  • аномалії розвитку;
  • варикозне розширення вен нижніх кінцівок;
  • діабетична ангіопатія;
  • венозна недостатність;
  • гострий артеріальний тромбоз;
  • судинні пухлини;
  • атеросклероз;
  • аневризми;
  • тромбофлебіт.

Підготовка до проведення КТ-ангіографії верхніх або нижніх кінцівок

Дослідження судин завжди проводять з контрастним посиленням, тому на процедуру варто прийти або натщесерце, або через 3-4 години після останнього прийому їжі. Жодної іншої підготовки непотрібно.

КТ-ангіографія верхніх і нижніх кінцівок з контрастуванням

КТ-ангиография верхних или нижних конечностейДане обстеження не має сенсу без болюсного посилення. Пацієнту вводять внутрішньовенно спеціальний йодовмісний препарат. Кров швидко розносить його по організму, контраст забарвлює судини і м'які тканини, завдяки чому вони краще візуалізуються на знімках томографії.

Контрастна речовина має деякі протипоказання. Його не можна вводити людям з алергією на йод і нирковою недостатністю, а також вагітним жінкам. Матерів-годувальниць обстежують тільки у крайньому разі. Таким пацієнткам після КТ потрібно відмовитися від годування грудьми як мінімум на добу.

Як проходить дослідження

Обстеження проводять в апаратній кімнаті з томографом. Під час сканування пацієнт лежить на спеціальній пересувній кушетці. Навколо досліджуваної області обертається кільце томографа. У цей час не можна рухатися, інакше фотографії можуть бути неточними. Лікар спостерігає за процедурою з сусідньої кімнати. Спілкуватися з ним можна за допомогою спікерфона. Як правило, томографія триває всього кілька хвилин.