Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ-діагностика пневмонії


Вартість без контрасту: 1150 грн
Вартість з в/в контрастом: недоцільно
Записатися

Комп'ютерна томографія з метою діагностики пневмонії - це найінформативніший метод виявлення запальних змін легеневої паренхіми в найбільш ранні терміни. При захворюваннях вірусної та бактеріальної природи часом важкі клінічні прояви сильно випереджають можливість визначення захворювання за допомогою класичного рентгенологічного дослідження або специфічних тестів. Завдяки проведенню комп'ютерної томографії можна своєчасно виявити ознаки запалення легенів і почати симптоматичне лікування, запобігти респіраторні ускладнення.

Показання до проведення КТ-діагностики пневмонії:

  • утруднене дихання або задишка;КТ-диагностика пневмонии
  • підвищення температури тіла, швидка стомлюваність, слабкість;
  • сухий кашель, біль у горлі;
  • больові відчуття, відчуття здавлення в області грудної клітки;
  • головний біль;
  • втрата нюху та смаку.
Особливу увагу на перераховані вище симптоми слід звернути, якщо в анамнезі був контакт з людиною, хворою на коронавирусну інфекцію COVID-19.

Підготовка до проведення Комп'ютерної томографії  пневмонії

До цього дослідження немає необхідності готуватися заздалегідь. Якщо дослідження проводиться для контролю за лікуванням, необхідно взяти з собою результат попередньої КТ, щоб лікар-радіолог оцінив динаміку перебігу пневмонії.

КТ-діагностика пневмонії з контрастом

Для проведення цього дослідження не потрібне введення контрастної речовини.

Як проходить дослідження

Процес сканування займає всього кілька хвилин, які необхідно лежати нерухомо. Після кожного пацієнта, що проходить КТ-діагностику пневмонії, проводиться ряд протиепідемічних заходів, спрямованих на знищення патологічних агентів у приміщенні для сканування. Кожному пацієнту, який досліджує легені на предмет пневомнії, видається засіб індивідуального захисту - респіратор. Це дозволяє виключити можливість передачі збудників пневмонії. Результат дослідження (знімки і висновок лікаря) надаються виключно в електронному вигляді в особистому кабінеті пацієнта сервісу MedOffice за посиланням https://medoffice.zp.ua/