Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ кисті


Вартість без контрасту: 800 грн
Вартість з в/в контрастом: 1800 грн
Записатися
 

Комп'ютерна томографія кисті - точне і високоінформативне дослідження даної області. Зазвичай для діагностики травм і захворювань кисті досить рентгенографії, КТ проводять в неоднозначних клінічних випадках. Знімки демонструють тверді і м'які тканини цієї області. За допомогою сканування можна виявити різні новоутворення, пороки розвитку та інші порушення.

Показання до проведення КТ кисті руки

кт кисти

Комп'ютерна томографія кисті дозволяє діагностувати цілий ряд серйозних захворювань, дане дослідження призначають в наступних ситуаціях:

  • тріщини і переломи пальців;
  • артрити і артрози;
  • вивихи і підвивихи в суглобах;
  • дерматоміозит;
  • переломи дистального відділу передпліччя;
  • пухлинні утворення;
  • міозити і тендовагініти;
  • вовчак;
  • хрускіт в кисті;
  • порушення рухливості;
  • пошкодження судин;
  • аномалії розвитку;
  • контроль лікування.

Підготовка до проведення КТ кисті

Обстеження твердих тканин проводиться без контрастного посилення, тому готуватися до томографії не потрібно. Якщо лікаря потрібно оцінити стан м'яких тканин, судин і сухожиль, необхідно провести КТ з контрастом. В цьому випадку до обстеження необхідно припинити прийом їжі не менше ніж за 3 години.

Комп'ютерна томографія кисті з контрастуванням

Томографія кисті вкрай рідко вимагає болюсного посилення. Але в окремих випадках така процедура проводиться. У цьому випадку за кілька хвилин до сканування пацієнтові вводять внутрішньовенно спеціальний йодовмісних препарат. Потрапляючи в кров, контраст миттєво розноситься по кровоносних судинах організму і накопичується в м'яких тканинах. Він підсвічує на знімках м'які тканини і судини, що допомагає виявити пухлинні утворення і патологічні зміни в сухожиллях і судинах.

Як проходить дослідження

кт кистиПеред обстеженням пацієнту потрібно зняти з себе всі металеві предмети. Далі необхідно лягти на спеціальний пересувний стіл і зайняти максимально зручну позу. Рухатися під час сканування не можна, інакше якість знімків постраждає. Коли пацієнт буде готовий, столик заїде в кільцеву частину томографа, і почнеться сканування. У тунелі апарату КТ буде знаходитися тільки досліджувана область, пацієнту не доведеться перебувати в закритому просторі. За процедурою через скло буде спостерігати лікар, що знаходить в сусідній кімнаті. КТ кисті займе не більше 5 хвилин.