Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ гомілки


Вартість без контрасту: 800 грн
Вартість з в/в контрастом: 1800 грн
Записатися

Комп'ютерна томографія гомілки - сучасне, ефективне і безболісне обстеження даної області. КТ це кращий спосіб візуалізувати кісткові структури і м'яких тканин гомілки. На знімках добре видно малоберцева і великоберцева кістки, а також гомілковостопний суглоб. За допомогою томографії можна виявити навіть незначні злами і тріщини.

Показання до проведення кісток гомілки

кт голениКомп'ютерна томографія гомілки незамінна в хірургії, травматології та онкології для вивчення наслідків травм і переломів. Знімки КТ особливо важливі при складних переломах з кістковими уламками. Крім цього сканування даної зони призначають в наступних ситуаціях:

 • остеомієліт;
 • деформація кісток;
 • аномалії розвитку;
 • артроз суглоба;
 • пухлини;
 • хрускіт в суглобах;
 • запальні процеси;
 • метастази пухлин;
 • артрит;
 • пухлини;
 • до і після операції.

Підготовка до проведення Комп'ютерної томографії гомілки

Якщо потрібно обстежити тільки тверді тканини, попередня підготовка не потрібна. На КТ з контрастом варто приходити з порожнім шлунком або відмовитися від прийому їжі як мінімум за 3 години до обстеження.

КТ гомілки з контрастуванням

У рідкісних випадках дослідження цієї області проводять з болюсним посиленням. Контраст потрібен для кращої візуалізації м'яких тканин і судин на знімках томографії. Він являє собою спеціальний йодовмісний препарат, який вводять пацієнтові внутрішньовенно. Контраст дуже швидко поширюється по кровоносній системі, фарбуючи судини і накопичуючись в м'яких тканинах. Приблизно через добу він повністю виведеться з організму природним шляхом.

Як проходить дослідження

кт голениТомографія гомілки швидка і безболісна процедура, яка триває всього кілька хвилин. Перед обстеженням пацієнта попросять роззутися, зняти з себе всі металеві речі і зручно лягти на спеціальний стіл. Пізніше столик заїде в апарат КТ і почнеться сканування. В цей час пацієнтові важливо зберігати спокій і нерухомість, інакше фотографії можуть бути нечіткими. Кільце томографа рухається тільки в області дослідження, пацієнту не доведеться перебувати в закритому просторі. З сусідньої кімнати за процедурою спостерігає лікар-діагност. Зв'язок з пацієнтом підтримується за допомогою спикерфона.