Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ-ангіографія судин шиї


Вартість без контрасту: недоцільно
Вартість з в/в контрастом: 2600 грн
Записатися

кт сосудов шеиКТ-ангіографія судин шиї - швидке, просте і точне дослідження вен і артерій даної області. На знімках томографії добре проглядаються сонна і хребетна артерії, яремна вена і інші судини цієї анатомічної області. За допомогою сканування можна виявити запальні ділянки, порушення цілісності судин, аневризми, тромбози та інші порушення. КТ-ангіографія не поступається МРТ в точності результатів і відрізняється високою швидкістю проведення.

Показання до проведення КТ-ангіографії судин шиї

Сканування даної області призначають, щоб поставити або підтвердити такі діагнози:

  • пухлини шиї, що вражають судини;
  • пошкодження судин шиї;
  • закупорка артерій;
  • аневризми сонних артерій;
  • аномалії сонних артерій;
  • тромби вен і артерій.

Крім цього томографію рекомендують провести при симптомах інсульту, а також в разі слабкості неясного походження, мовленнєвих вадах, запамороченнях, головних болях, онімінні кінцівок.

Підготовка до проведення КТ-ангіографії судин шиї

Діагностика судин шиї проводиться із застосуванням контрастного посилення, тому до процедури варто підготуватися. Мінімум за 3 години до дослідження необхідно припинити прийом їжі.

КТ-ангіографія судин шиї з контрастом

Ангіографія даної області завжди проводиться з болюсним посиленням. Це означає, що пацієнтові вводять внутрішньовенно спеціальний йодовмісний препарат. Контраст швидко поширюється по кровотоку, забарвлює судини і накопичується в м'яких тканинах, в тому числі в пухлинних утвореннях.

Як проходить дослідження

кт сосудов шеиДля проведення обстеження пацієнта укладають на пересувний стіл. Вкрай важливо спочатку зайняти зручне положення, так як під час томографії рухатися не можна. У процесі ангіографії кільце томографа рухається тільки навколо досліджуваної області, лежати в закритому просторі не доведеться. Лікар спостерігає за процесом із сусідньої кімнати і підтримує зв'язок з пацієнтом за допомогою спикерфона. Максимальна тривалість процедури - 20 хвилин.