Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ-ангіографія грудного відділу аорти


Вартість без контрасту: недоцільно
Вартість з в/в контрастом: 1950 грн
Записатися

КТ-ангіографія грудного відділу аорти - це швидке, ефективне та безболісне обстеження судин в області грудної порожнини. На знімках томографії видно як магістральні судини, так і найдрібніші відгалуження. КТ дозволяє візуалізувати грудний відділ аорти, легеневі судини, інші вени і артерії цієї області. За допомогою томографії можна діагностувати різні патологічні процеси, виявити аневризми і вроджені аномалії.

Показання до проведення КТ-ангіографії грудного відділу аорти

КТ-ангиография грудного отдела аортыНайчастіше дана процедура необхідна для діагностики таких порушень і захворювань:

  • аномалії судин;
  • аневризми;
  • стеноз просвіту аорти;
  • тромбоемболія легеневої артерії;
  • деструкція судин;
  • розшарування стінок судин;
  • запальні процеси в тканинах судин.

Підготовка до проведення КТ-ангіографії грудного відділу аорти

Дане обстеження завжди проводиться з контрастним посиленням, тому за кілька годин до сканування варто відмовитися від їжі. Жодної іншої підготовки не потрібно.

КТ-ангіографія грудного відділу з контрастуваннямКТ-ангиография грудного отдела аорты

Дослідження судин вимагає болюсного посилення. Тому незадовго до КТ пацієнту вводять внутрішньовенно йодовмісних препарат, який швидко поширюється по кровотоку, забарвлює судини і м'які тканини. Перед дослідженням можна випити пару стаканів води, щоб потім препарат швидше виводився з організму. Контраст має ряд протипоказань. Так, його не можна вводити вагітним жінкам, людям з алергією на йод і нирковою недостатністю. Годуючим матерям робити КТ з контрастом небажано, але допустимо. Але після процедури варто відмовитися від годування грудьми як мінімум на добу.

Як проходить дослідження

Пацієнта просять зручно розташуватися на пересувному столику, який потім заїжджає в томограф. Тунель апарату дуже короткий, тому пацієнту не доведеться лежати в закритому просторі. Вкрай важливо спочатку зайняти зручну позу, так як під час сканування рухатися не можна. З сусідньої кімнати за процесом томографії стежить лікар. При необхідності він підтримує з пацієнтом зв'язок за допомогою спикерфона. КТ-ангіографія грудного відділу аорти триває не більше 15 хвилин.