Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ кульшових суглобів


Вартість без контрасту: 1050 грн
Вартість з в/в контрастом: 2050 грн
Записатися

тазобедренный суставКомп'ютерна томографія кульшових суглобів - простий, швидкий і високоінформативний діагностичний метод, що дозволяє візуалізувати наявні аномалії розвитку суглоба, пухлинні і запальні процеси, а також переломи. За допомогою томографії можна обчислити розмір стегнової головки і відстань між суглобовими поверхнями.

Показання до проведення КТ кульшових суглобів

Сканування кульшових суглобів необхідно при травмах і вікових змінах. Найчастіше це обстеження проводять в наступних ситуаціях:

  • травми і переломи;
  • артрит або артроз;
  • злоякісні пухлини;
  • аномалії розвитку;
  • рідина в суглобі;
  • нестабільність суглоба;
  • аутоімунні ураження;
  • планування операцій.

Підготовка до проведення КТ кульшових суглобів

Пацієнту варто заздалегідь дізнатися, з контрастом буде проводитися томографія або без нього. У першому випадку готуватися потрібно, а ось у другому - ні. Якщо заплановано дослідження з болюсним посиленням, за кілька годин до нього варто відмовитися від прийому їжі. Варто відзначити, що вагітним жінкам робити КТ з контрастом заборонено. Годуючим матерям також краще утриматися від такої процедури, або ж не годувати дитину грудьми як мінімум добу після обстеження.

Комп'ютерна томографія кульшових суглобів з контрастуванням

Якщо лікаря цікавлять не тільки кісткові структури кульшових суглобів, а й навколишні їх судини і м'які тканини, необхідна томографія з болюсним посиленням. У цьому випадку, за кілька хвилин до сканування, пацієнтові вводять внутрішньовенно йодовмісний препарат. Речовина швидко забарвить судини і м'які тканини, завдяки чому, вони набагато краще візуалізуються на знімках КТ.

Як проходить дослідження

Кт тазобедренных суставовСканування проводять в спеціальній кімнаті з томографом. Варто відзначити, що кільце томографа покриває тільки досліджувану область, закритий простір пацієнтові не загрожує. Перед процедурою потрібно зняти з себе всі металеві предмети. Далі пацієнта покладуть на спеціальний пересувний стіл і при необхідності додатково зафіксують ременями. Рухатися під час томографії не можна, інакше фотографії можуть бути нечіткими. КТ кульшового суглоба без контрасту триває кілька хвилин, з посиленням - 20 хвилин максимум.