Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ попереково-крижового відділу хребта


Вартість без контрасту: 800 грн
Вартість з в/в контрастом: 1800 грн
Записатися

Кт пояснично-крестцового отдела позвоночникаКомп'ютерна томографія попереково-крижового відділу хребта - швидка, точна і інформативна діагностика даної анатомічної області. В результаті візуалізуються всі компоненти попереково-крижового відділу: безпосередньо хребці, різні міжхребцеві елементи і м'які тканини, розташовані в цій зоні. На знімках видно навіть мінімальні зміни, аномалії і порушення, що сприяє постановці правильного діагнозу і призначення ефективного лікування.

Показання до проведення КТ попереково-крижового відділу хребта

Найбільш часто сканування потрібно для виявлення причин гострого болю в зоні спини і при травмах. КТ також роблять у таких ситуаціях:

  • остеопороз;
  • остеохондроз;
  • переломи хребців;
  • стеноз хребетного каналу;
  • спондильоз;
  • пухлини хребців різного характеру;
  • міжхребцеві грижі;
  • аномалії розвитку хребців;
  • нестабільність хребців;
  • крововиливи.

Підготовка до проведення КТ попереково-крижового відділу хребта

Контрастне посилення не потрібно. Отже, готуватися до процедури не треба.

Комп'ютерна томографія попереково-крижового відділу хребта з контрастуванням

На знімках чітко видно будь-які тверді структури, тому немає підстав використовувати болюсное посилення.

Як проходить дослідженняКт пояснично-крестцового отдела позвоночника

Скринінг даної області не супроводжується хворобливими або неприємними відчуттями і забирає максимум 15 хвилин. Весь цей час пацієнтові варто зберігати нерухомість, інакше фотографії можуть бути нечіткими. В процесі діагностики пацієнт лежить на спині в максимально зручній позі на рухомому столику, навколо якого рухається кільце томографа. За процесом сканування спостерігає лікар, що знаходиться в сусідній кімнаті. Зв'язок з пацієнтом підтримується за допомогою спікерфона.