Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура)


Вартість без контрасту: 1050 грн
Вартість з в/в контрастом: недоцільно
Записатися

КТ-урографія - це найбільш інформативний і ефективний метод обстеження даної зони. На знімках томографії чітко видно будь-які зміни в нирках, сечоводах і сечовому міхурі. За допомогою сканування можна діагностувати утворення  каменів, кіст і абсцесів.

Показання до проведення КТ-урографии

КТ-урография (поиск конкрементов почек, мочеточников, мочевого пузыря)Найчастіше дане обстеження проводять в наступних ситуаціях:

  • хронічна і гостра інфекція органів сечовидільної системи;
  • підозра на наявність каменів в органах сечовидільної системи;
  • ниркова колька;
  • гідронефроз, виявлений на УЗД;
  • травми органів сечовивідної системи;
  • вроджені аномалії розвитку нирок;
  • абсцеси органів сечовидільної системи.

Підготовка до проведення КТ-урографии

До томографії даної зони готуватися не потрібно, крім як за півгодини до сканування випити приблизно півлітра води і утриматися від відвідування туалету. Під час обстеження сечовий міхур повинен бути помірно наповненим.

КТ-урографія з контрастуванням

КТ-урография (поиск конкрементов почек, мочеточников, мочевого пузыря)Якщо лікарю необхідно тривимірне зображення судин сечовидільної системи, сканування проводиться з болюсним посиленням. Безпосередньо перед процедурою пацієнтові вводять внутрішньовенно йодовмісний препарат. Контраст швидко поширюється по кровотоку, підсвічуючи судини і м'які тканини на знімках. На КТ з контрастом варто приходити з порожнім шлунком.

Як проходить дослідження

КТ-урографію проводять в апаратній кімнаті з томографом. Пацієнт зручно розташовується на пересувній кушетці, яку потім завозять в тунель томографа. Цей тунель короткий, тому перебувати в закритому просторі не доведеться. Перед процедурою варто зняти з себе всі металеві предмети. Важливо спочатку зайняти зручне положення, так як рухатися під час КТ не можна. Зазвичай скринінг триває всього кілька хвилин. З сусідньої кімнати за процесом спостерігає лікар, зв'язатися з ним можна за допомогою мікрофона.