Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ кісток таза


Вартість без контрасту: 800 грн
Вартість з в/в контрастом: 1800 грн
Записатися

Комп'ютерна томографія кісток таза - сучасний метод діагностики, який дозволяє отримати точну інформацію про будову і стан кісткових тканин даної зони. На знімках томографії чітко видно сідничні, клубові і лобкові кістки. За допомогою КТ можна виявити пухлинні утворення в даній області, а також дізнатися про наслідки травм. Для дослідження кісток таза найкраще підходить саме комп'ютерна томографія.

Показання до проведення КТ кісток таза

Найчастіше дане обстеження проводять при наступних симптомах і діагнозах:кт костей таза

  • травми кісток таза;
  • наявність сторонніх тіл в порожнині таза;
  • пухлини різного характеру в кісткових тканинах;
  • аномалії розвитку;
  • мієломна хвороба;
  • ускладнення хвороби Крона;
  • патологічні зміни в кульшових суглобах;
  • планування оперативного лікування.

Підготовка до проведення КТ кісток таза

Сканування кісткової тканини не вимагає підготовки.

Комп'ютерна томографія кісток таза з контрастуванням

У більшості випадків сканування будь-яких кісток проводять без контрастного посилення. Але якщо лікареві знадобиться інформація про м'які тканини, судини і лімфовузли даної області, може знадобитися контраст.

Як проходить дослідження

кт костей таза

Пацієнт перебуває в положенні лежачи на пересувному столі. Під час процедури кільце томографа обертається навколо досліджуваної області, а стіл з пацієнтом рухається в горизонтальній площині. Перебувати в закритому просторі не потрібно. Лікар спостерігає за пацієнтом з сусідньої кімнати і підтримує з ним зв'язок за допомогою спікерфона. Томографія без контрасту триває приблизно 5 хвилин.