Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ колінного суглоба


Вартість без контрасту: 800 грн
Вартість з в/в контрастом: 1800 грн
Записатися

Комп'ютерна томографія колінного суглоба - сучасне, високоінформативне і швидке дослідження будови і стану колінного суглоба. Завдяки томографії можна виявити запальні процеси і новоутворення, а також оцінити стан кісткових і хрящових структур.

Показання до проведення КТ діагностики колінного суглоба

Кт коленного суставаДане обстеження зазвичай призначають в наступних ситуаціях:

 • травми коліна;
 • болю в колінному суглобі або в цій області;
 • рідина всередині суглоба;
 • складні переломи;
 • трабекулярні переломи;
 • вивихи в колінному суглобі;
 • зміщення колінної чашечки;
 • артроз або артрит;
 • кісти Бейкера;
 • планування операції;
 • контроль лікування.

Підготовка до проведення КТ колінного суглоба

До томографії без болюсного посилення попередньо готуватися не потрібно. Якщо ж лікар наполягає на КТ з контрастом, потрібно відмовитися від їжі як мінімум за три години до процедури. Вагітним жінкам КТ з контрастом протипоказана. Годуючим матерям таке сканування робиться в крайніх випадках, після обстеження не можна годувати дитину грудьми як мінімум добу.

Комп'ютерна томографія колінного суглоба з контрастуваннямКт коленного сустава

На знімках КТ відмінно видно щільні структури. Для візуалізації м'яких тканин і судин необхідно болюсное посилення. В цьому випадку пацієнту незадовго до обстеження вводять внутрішньовенно спеціальний йодовмісний препарат. Речовина швидко поширюється по кровотоку і забарвлює судини і м'які тканини. Контраст виходить з організму природним шляхом протягом доби.

Як проходить дослідження

Процедура проходить в апаратній кімнаті з томографом. Важливо те, що пацієнтові не потрібно лежати в закритому просторі. Кільце томографа обертається тільки навколо досліджуваної області. Сканування колінного суглоба забере кілька хвилин, така ж процедура з контрастом - максимум 15 хвилин. Під час скринінгу важливо зберігати нерухомість, щоб знімки вийшли чіткими і якісними. За томографією спостерігає лікар, що знаходиться в сусідній кімнаті. Зв'язок з пацієнтом підтримується за рахунок спикерфона.