Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ шиї, гортані


Вартість без контрасту: недоцільно
Вартість з в/в контрастом: 1950 грн
Записатися

Комп'ютерна томографія шиї - комплексне обстеження цієї анатомічної зони, що проливає світло на стан гортані, трахеї, стравоходи, слинних залоз, лімфовузлів, м'яких тканин та інших утворень шиї. На знімках добре видно навіть мінімальні зміни в твердих і м'яких тканинах. Завдяки томографії можна діагностувати кісти, пухлинні та запальні процеси, атеросклеротичні порушення судин і багато інших захворювань.

Показання до проведення КТ шиї і гортані

КТ-ангиография грудного и брюшного отделов аортыСканування даної області необхідно для постановки та підтвердження наступних діагнозів:

 • онкопошук;
 • скупчення гною;
 • запальні захворювання
 • лімфогранулематоз;
 • слюннокаменна хвороба;
 • проблеми з судинами шиї;
 • дивертикули стравоходу;
 • вузловий зоб;
 • травми шиї і шийного відділу хребта;
 • сторонні предмети в даній області;
 • планування хірургічного втручання;
 • контроль ефективності лікування.

Підготовка до проведення КТ шиї

Сканування даної області проводиться з болюсним посиленням, тому потрібно відмовитися від їжі за 3 години до обстеження.

КТ шиї і гортані з контрастом

Нерідко цю анатомічну зону обстежують із застосуванням контрасту. В цьому випадку незадовго до процедури пацієнтові вводять внутрішньовенно спеціальний йодовмісних препарат. Він швидко поширюється по судинах і забарвлює їх м'які тканини. Контраст виводиться з організму природним шляхом протягом доби. Препарат протипоказаний вагітним, а також людям з нирковою недостатністю і алергією на йод.

Як проходить дослідження

КТ-ангиография грудного и брюшного отделов аортыПацієнта просять зручно розташуватися на спеціальній пересувній кушетці. Важливо відразу зайняти зручну позу, так як під час сканування рухатися заборонено. Під час скринінгу кільце томографа обертається тільки в області дослідження, а пацієнт знаходиться у відкритому просторі. Лікар в цей час знаходиться в сусідній кімнаті та спостерігає за процесом через скло. Зв'язок підтримується за допомогою спикерфона. Зазвичай томографія триває кілька хвилин, з контрастом - до 15 хвилин.