Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза


Вартість без контрасту: недоцільно
Вартість з в/в контрастом: 3450 грн
Записатися

Комп'ютерна томографія онкозахворювань - комплексне обстеження організму з метою виявити або виключити наявність пухлинного утворення і метастазів. Процедура проводиться для контролю лікування онкопатології та може бути і профілактичною, так як призначають її переважно здоровим людям на безсимптомних стадіях. На знімках КТ скринінгу можна побачити стан органів грудної та черевної порожнин і малого таза. Томографія - кращий спосіб ранньої діагностики, так як на знімках видно навіть утворення з розмірами до 1 мм.

Показання до проведення онкоскринінгу

Онкоскрининг 3-х зон. КТ органов грудной и брюшной полостей, малого тазаТомографію онкозахворювань рекомендується проводити не рідше, ніж раз в 1-1,5 року. Згідно зі статистикою ВООЗ, лікування раку 1-ї стадії в 93% закінчується успішно. Пацієнти з онкологією 2-ї стадії виживають в 75% випадків, а 4-ї стадії - в 45%. Не варто відмовлятися від комп'ютерної томографії онкоскринінгу пацієнтам:

 • обтяженим спадковим анамнезом;
 • з шкідливими звичками;
 • з доброякісними пухлинами;
 • старше 35 років;
 • схильним до стресів.

Обов'язково варто пройти обстеження всім, хто тривалий час спостерігає такі симптоми:

 • загальне нездужання;
 • швидке стомлення;
 • підвищена температура тіла;
 • нудота, сухість у роті;
 • різка втрата ваги;
 • «дивні» відчуття;
 • поява на шкірі і в тілі утворень, які можна побачити або помацати.

Підготовка до проведення КТ скринінгу

Необхідна попередня підготовка до процедури, а саме: за добу до дослідження необхідно прийняти 76 % розчин Тріомбрасту (для цього ампулу препарату (20 мл) необхідно розвести в 1,5 літрах води і розділити розчин на три рівні частини, першу частину випити в 17.00-18.00, другу - в 20.00-21.00, третю - вранці (вночі пити не потрібно)). Також необхідно припинити прийом їжі за 3 години до початку дослідження.

КТ скринінг з контрастуванням

Для кращої візуалізації внутрішніх органів і отримання більш точної інформації томографію проводять з контрастним підсиленням. Незадовго до обстеження пацієнту вводять внутрішньовенно спеціальний йодовмісних препарат. Контраст швидко поширюється по кровотоку, потрапляє в судини і м'які тканини, завдяки чому на знімках добре видно різні новоутворення.

Як проходить дослідження

Пацієнту необхідно зняти з себе всі предмети, що містять метал, включаючи зубні протези і слухові апарати. Далі пацієнт зручно розташовується на спеціальному столі. Під час процедури вкрай важливо зберігати нерухомість. Безпосередньо під час обстеження кільце томографа обертається навколо столу з пацієнтом, а сам стіл рухається в горизонтальній площині. Лікар спостерігає за пацієнтом з сусідньої кімнати через скло. Вони можуть спілкуватися один з одним за допомогою спикерфона. КТ скринінг триває до 20 хвилин.