Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ-ангіографія судин головного мозку


Вартість без контрасту: недоцільно
Вартість з в/в контрастом: 2300 грн
Записатися

КТ-ангіографія судин головного мозку - комплексне обстеження артерій і вен цієї області дає можливість проаналізувати стан віллізієвого кола, регіональних артеріальних гілок, черепних синусів та інших судин цієї зони. По знімках можна судити про стан судин мозку, діагностувати атеросклероз, запальні процеси, різні пошкодження та аномалії. КТ дає точніші результати, ніж інші діагностичні процедури.

Показання до проведення КТ-ангіографії судин головного мозку

За допомогою сканування можна діагностувати різні захворювання і порушення судин мозку, виявити закупорку і тромбоутворення, пухлини і запальні процеси. Найчастіше КТ призначають для постановки і підтвердження наступних діагнозів:кт ангиография сосудов головного мозга

  • запальні процеси в судинах;
  • черепно-мозкові травми;
  • тромбоз артерій;
  • атеросклероз мозкових артерій;
  • аномалії розвитку судин;
  • патологія судин сітківки;
  • первинні судинні пухлини;
  • проростання злоякісних пухлин головного мозку в судини;
  • діабетична ангіопатія;
  • доброякісні новоутворення.

Підготовка до проведення КТ-ангіографії судин головного мозку

Дане обстеження проводиться з контрастним посиленням, необхідно припинити прийом їжі за 4 години до дослідження.

КТ-ангіографія судин головного мозку з контрастомкт ангиография сосудов головного мозга

КТ судин проводиться виключно з болюсним посиленням, в інших випадках вона практично не дає результатів. Контраст - це спеціальний йодовмісний препарат, який вводять пацієнтові внутрішньовенно безпосередньо перед скринінгом. Він швидко поширюється по кровотоку, фарбуючи судини і накопичуючись у м'яких тканинах.

Як проходить дослідження

КТ проводять в апаратній кімнаті з томографом. Пацієнта розміщують на спеціальному столі і, якщо це потрібно, додатково фіксують ременями. Під час скринінгу дуже важливо не рухатися, в іншому випадку знімки можуть бути нечіткими. Кільце томографа рухається навколо досліджуваної області, тому пацієнтові не доводиться лежати в закритому просторі. Лікар контролює КТ з сусідньої кімнати і підтримує зв'язок з пацієнтом за допомогою спікерфону.