Послуги
КТ голови
КТ хребта
КТ суглобів
КТ кінцівок
КТ-ангіографія
КТ внутрішніх органів
КТ шиї, гортані КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) КТ-діагностика пневмонії КТ-діагностика торакальної травми КТ органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка) КТ органів заочеревинного простору (наднирники, нирки, сечоводи, сечовий міхур) КТ органів малого таза КТ-урографія (пошук конкрементів нирок, сечоводів, сечового міхура) Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів грудної та черевної порожнин Онкоскринінг 2-х зон. КТ органів черевної порожнини та малого таза Онкоскринінг 3-х зон.  КТ органів грудної та черевної порожнин, малого таза Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (без додаткового контрастування пацієнтам з вагою меньше 70 кг) Онкоскринінг 4-х зон. КТ головного мозку або шиї, органів грудної та черевної порожнин, малого таза (з додатковим контрастуванням пацієнтам з вагою більше 70 кг) Пошук метастазів в кістках та легенях (ребра, грудина, грудний і поперековий відділи хребта, кістки таза)

КТ краніоорбітальної ділянки


Вартість без контрасту: 900 грн
Вартість з в/в контрастом: 2000 грн
Записатися

Комп'ютерна томографія краніоорбітальні ділянки - це швидке, точне і високоінформативне дослідження орбіт. На знімках томографії чітко видно навіть незначні патологічні зміни. Завдяки тривимірній картинці можна діагностувати ряд серйозних захворювань і призначити ефективне лікування.

Показання до проведення КТ краніоорбітальні ділянкиКт краниорбитального участка

Обстеження очниць потрібно в наступних ситуаціях:

  • порушення кровообігу;
  • інфекції;
  • новоутворення різного характеру;
  • сторонні предмети;
  • запальні процеси;
  • пухлини;
  • травми черепа з пошкодженням стінок орбіти;
  • аномалії розвитку.

Підготовка до проведення КТ краніоорбітальні ділянки

До томографії без болюсного посилення готуватися не потрібно. Якщо ж потрібно контраст, то перед дослідженням слід припинити прийом їжі не менше ніж за 3 години. Перед обстеженням рекомендується рясне пиття, щоб потім контраст швидше вийшов з організму.

КТ краніоорбітальні ділянки з контрастуванням

Для кращої візуалізації нервових закінчень, кровоносних судин і м'яких тканин комп'ютерна томографія проводиться з болюсним посиленням. В цьому випадку незадовго до обстеження пацієнту вводять внутрішньовенно спеціальний йодовмісних препарат. Контрастна речовина швидко поширюється по кровоносній системі організму, фарбуючи судини і накопичуючись в м'яких тканинах. Після томографії нічого робити не потрібно, контраст вийде природним шляхом протягом доби.

Варто зазначити, що у контрастної речовини є деякі протипоказання. Так, препарат не можна вводити вагітним жінкам, а також пацієнтам з нирковою недостатністю, тяжкими формами цукрового діабету і алергією на йод. Годуючим матерям дану процедуру призначають в крайніх випадках. Після КТ потрібно відмовитися від годування грудьми як мінімум на добу.

Як проходить дослідження

Кт краниорбитального участкаПацієнт проходить обстеження в положенні лежачи. Перед скануванням його просять зручно розташуватися на спеціальному пересувному столику, який заїде в кільцеву частину томографа. Апарат буде здійснювати кругові рухи в області дослідження, пацієнту не доведеться чекати в закритому просторі. З сусідньої кімнати за процедурою спостерігає лікар, звернутися до нього можна через мікрофон. Як правило, сканування не викликає неприємних відчуттів. КТ без контрасту триває кілька хвилин, з посиленням - до 15 хвилин.