Центр комп’ютерної томографії «Преміум» святкує три роки з дня заснування

Три роки тому комп’ютерна томографія у Запоріжжі вийшла на новий рівень та стала більш доступною та якіснішою. Це відбулося завдяки тому, що 22 лютого 2019 року на базі Запорізького протипухлинного центру було відкрито Центр комп’ютерної томографії «Преміум».

З дня заснування перш за все ми дбаємо про безпеку та здоров’я пацієнта, тому обстеження проводиться на обладнанні преміум-класу – 64-зрізовому комп’ютерному томографі Toshiba Aquilion. Адже чим більше зрізів – тим менше рівень опромінення пацієнтів під час діагностики. Також однією із важливих умов якісної КТ-діагностики є лікар. Пишаємося тим, що у нашому центрі працюють висококваліфіковані лікарі-рентгенологи, які завдяки своєму багаторічному професіоналізму можуть виявити будь-які захворювання і патології на ранніх стадіях.

ЦКТ «Преміум» постійно вдосконалюється та не стоїть на місці. Так, у 2020 році наш центр відзначила експертна ради премією «Вибір країни» та присудила найвище місце в рейтингу центрів комп’ютерної томографії України.

У 2021 році за рішенням Головної акредитаційної комісії при Міністерстві охорони здоров’я України ми отримали  акредитаційний сертифікат першої категорії.

Проте головним підтвердженням нашого професіоналізму є довіра та визнання пацієнтами. З дня заснування ЦКТ «Преміум» – це основна мета, до якої ми невпинно йдемо кожного дня. Тому сьогодні з гордістю можемо сказати, що ми на вірному шляху! Тільки вперед!