ЦКТ «Преміум» визнано переможцем у номінації «Вибір Країни» 2021

Комп’ютерна томографія в Запоріжжі

Якість обстеження і рівень опромінення пацієнта безпосередньо залежать від того, на якому томографі проводиться процедура діагностики. Саме тому в нашому центрі комп’ютерної томографії крім професіоналізму лікарів зроблена ставка на сучасне діагностичне обладнання. Завдяки встановленому в ЦКТ «Преміум» томографу наші лікарі-рентгенологи можуть виявляти широкий спектр захворювань і патологічних станів на ранніх стадіях. Що, в свою чергу, є важливою умовою повноцінного одужання.

Наш шлях до успіхуПремиум

Сьогодні в Запоріжжі більше не існує проблеми якісної променевої діагностики. У ЦКТ «Преміум» працюють рентгенологи високої кваліфікації, а для діагностики використовується сучасний 64-зрізовий комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion 64, який дозволяє отримати чіткі та контрастні знімки в різних проєкціях і знижує променеве навантаження на пацієнта в рази в порівнянні з застарілими апаратами.

ЦКТ «Преміум» заснований у 2019 році та вже отримав визнання запорожців і жителів області, які надали високу довіру, звертаючись до нас з найскладнішими діагностичними випадками. Ми ж, зі свого боку, будемо продовжувати виправдовувати довіру всіх пацієнтів центру, постійно підвищуючи стандарти надання діагностичних послуг. Оснастивши центр кращим на цей час діагностичним обладнанням і програмним забезпеченням, підготувавши висококваліфікованих рентгенологів-діагностів – ми вивели рівень надання медичних послуг в регіоні на якісно новий рівень.

Центр «Преміум» – вибір країни

У 2020 році центр «Преміум» удостоївся уваги експертної ради премії «Вибір країни», який присудив нам вище місце в рейтингу центрів комп’ютерної томографії України. Заслужити високу нагороду складно, всі претенденти проходять ретельний відбір і оцінювання, в ході якого використовуються десятки об’єктивних показників. При оцінюванні використовується методика Creative Corner Agency, яка використовується для складання подібних рейтингів у багатьох країнах світу.

Отримана нагорода стала свідченням того, що наші зусилля по створенню сучасного центру комп’ютерної томографії в Запоріжжі увінчалися успіхом. І сьогодні ми пропонуємо пацієнтам послуги високоякісної променевої діагностики, результати якої можуть використовуватися як для консервативного лікування, так і для оперативного втручання. Завдяки злагодженій роботі нашого персоналу, високій кваліфікації лікарів і використанню сучасної діагностичної апаратури, пацієнти отримали надійний засіб на шляху до свого одужання.