Як можна досягти максимального результату від проходження КТ?

У статті розглянемо основні чинники під час підготовки до проходження комп’ютерної томографії. На даному етапі важливо правильно вибрати місце проходження обстеження, щоб надалі заощадити час та гроші. А також одержати точний результат обстеження.

Як вибрати медичний центр у Запоріжжі?

Как можно достичь максимальный результат от прохождения КТ?

Які характеристики варто враховувати при виборі медичного центру, де зможуть якісно та точно провести діагностику? Для початку компетентне місце може рекомендувати вузький фахівець, який дає направлення на обстеження. Окрім цього, на сайті закладу можна переглянути відгуки людей, які раніше користувалися послугами даного медичного центру. Також тут є можливість дізнатися необхідну інформацію про види досліджень, етапи підготовки, лікарів, роботу центру, діагностичні апарати, а також уточнити прайс.

Одним з найважливіших аспектів при виборі центру є медичне обладнання, на якому проводяться обстеження. Чим сучасніший КТ-апарат, тим більше можливостей для отримання точного результату, так як на таких апаратах можна розглянути внутрішні органи та кісткові системи в найменших деталях у різних проекціях. Крім того, на обладнанні останнього покоління набагато менший вплив променевого навантаження на організм пацієнта, але при цьому якість сканування залишається високою.

Також перед проходженням КТ-діагностики важливо уточнити обмеження ваги. Це з тим, що у старіших моделях забороняється проходити обстеження, якщо вага пацієнта перевищує 100 кілограм. Але є й хороша новина – у сучасних апаратах таких проблем немає.

Отримані на комп’ютерному томографі результати описуються лікарем-рентгенологом. У цьому випадку важлива його висока кваліфікація для того, щоб правильно трактувати побачене на знімку та точно сформулювати висновок. У подальшому результати КТ допоможуть лікарю пацієнта встановити правильний діагноз і призначити відповідне лікування.

Підготовка до КТ у Запоріжжі

КТ Премиум

Перед проходженням дослідження важливо уточнити у свого лікаря показання та протипоказання. Важливо також встановити, чи буде проходити обстеження із введенням контрастної речовини або без неї. Якщо пацієнт страждає порушенням ниркової перфузії, перед обстеженням необхідно здати ряд аналізів.

У тому випадку, коли за результатами аналізів лікар дав рекомендацію дотримуватися дієти, то цим не варто нехтувати. Це потрібно, щоб уникнути неточних результатів. Крім того, від того, як проходила підготовка, безпосередньо залежить самопочуття пацієнта під час обстеження.

Чи потрібно щось брати із собою на КТ-діагностику?

Насамперед при собі потрібно мати медичні документи з інформацією про зону, що обстежується (результати минулих обстежень, виписки та карти тощо). А також важливо взяти напрямок від лікаря, в якому буде інформація про рішення необхідного клінічного завдання. Це дозволить лікарю-рентгенологу максимально точно описати отриманий знімок. Він повинен відповідати раніше визначеним цілям стосовно наявності хронічних захворювань або травм, отриманих раніше.
Крім того, на КТ-діагностику варто одягати одяг, який не сковує руху без наявності на ньому металевих елементів та страз.

Отримання результатів комп’ютерної томографії

Завдяки сучасним технологіям, результати обстеження можна отримати у своєму особистому кабінеті, використовуючи сервіс MedOffice. Це дозволить заощадити час пацієнта та уникнути черг. А фахівець, у якого Ви проходите лікування, зможе переглянути результати дослідження в будь-який зручний для нього час онлайн.