КТ легень з метою діагностики вірусної пневмонії або її ускладнень

Сталося те, чого остерігалися лікарі і пацієнти – з настанням осені зросла захворюваність COVID-19 в цілому по Україні та зокрема в Запоріжжі. Центр комп’ютерної томографії «Преміум» з моменту появи цієї вірусної інфекції та введення карантину перейшов на режим роботи в умовах підвищеної епідемічної настороженості. Строго дотримуються всі необхідні заходи для запобігання передачі і росповсюдження вірусу між пацієнтами. Кожному, хто приходить на обстеження, надається індивідуальний респіратор відповідного класу захисту, засіб для обробки рук, бахіли. Після кожного дослідження проводиться деконтамінація (знезараження) приміщень і поверхонь.

КТ легкихСпівробітник, який супроводжує пацієнта на процедуру комп’ютерної томографії, робить це в одноразовому захисному костюмі, щоб мінімізувати ймовірність передачі вірусу.

Саме тому в зв’язку з високими витратами часу і коштів на проведення КТ-діагностики вірусних пневмоній було прийнято рішення виділити це дослідження в окрему прайсовую позицію. Такий поділ дозволить також розмежувати потоки пацієнтів і захистити людей з ослабленою імунною системою, що проходять томографію з іншого приводу.

З сьогоднішнього дня Ви можете записатися в ЦКТ «Преміум» на обстеження легень з метою діагностики вірусної пневмонії або її ускладнень. Вартість цього виду дослідження – 1050 грн.

Увага! Звертаємо увагу, що за результатами дослідження «КТ-діагностика пневмонії» висновок та знімки надаються виключно у електроному вигляді. Отримати результати діагностики можна в особистому кабінеті пацієнта за допомогою сервісу MedOffice за посиланням https://medoffice.zp.ua/