Сьогодні центру комп’ютерної томографії «Преміум» виповнюється 4 роки

ПремиумЗа цей час у стінах нашого закладу сталося дуже багато – були і поразки, і перемоги. Починати – завжди важко. Проте коли з’явилися перші задоволені пацієнти, стало зрозуміло – ми точно робимо все правильно, ми – на своєму місці. Після 2 років плідної праці ЦКТ «Преміум» переміг у національній премії кращих компаній України та отримав нагороду «Вибір Країни», що стало для нас ще більшим стимулом працювати щодня краще, ніж вчора.

Зараз до нас звертаються по допомогу не тільки мешканці Запоріжжя, але й приїздять з різних куточків області. Це особливо цінно, тому наші лікарі, які мають досвід у професії більше 10 років, роблять все можливе, щоб кожен пацієнт отримав очікуваний результат.

У роботі використовується преміальний сучасний 64-зрізовий спіральний комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion 64, який є високоточним та дозволяє виявити багато захворювань на ранній стадії та отримати розгорнутий результат КТ.

Toshiba Aquilion 64 дає змогу досліджувати:

  1. Голову.
  2. Хребет.
  3. Суглоби.
  4. Кінцівки.
  5. Внутрішні органи.
  6. Судини.

Завдяки поєднанню надточного приладу та досвіду наших фахівців отримуємо швидкі та точні результати, які сприяють ефективному подальшому лікуванню пацієнтів.

Центр комп’ютерної томографії «Преміум» працює не дивлячись ні на що. Нас спробував зупинити вірус COVID-19, а тепер настали важкі часи із бойовими діями на території Запорізької області. Проте ми не здаємося і рухаємося лише вперед. Щиро дякуємо вам за довіру і обіцяємо, що далі буде тільки краще!