Знижка на КТ-діагностику 20% для переселенців

ПремиумВоєнні дії на території України змусили велику кількість людей залишити свої домівки. Таким чином, більшість українців із міст та селищ, де ведуться активні бойові дії, опинилися у Запоріжжі. Деяким із них необхідна діагностична медична допомога. Тому у такий складний час хочемо бути потрібними для усіх переселенців, які перебувають у нашому місті.

Так, з 12 квітня у центрі комп’ютерної томографії «Преміум» внутрішньо переміщеним особам надається знижка у розмірі 20% від прайсової вартості на проходження КТ будь-якої зони. Нею можуть скористатися жителі Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської та Дніпропетровської (окрім м. Дніпра та Нікополя) областей протягом двох місяців.

Звертаємо увагу, що важливою умовою проходження КТ-діагностики зі знижкою є надання паспорту, у якому вказане відповідне місце реєстрації або довідки ВПО (внутрішньо переміщеної особи).

Важливо: ціна на контрастну речовину залишається незмінною.

Для запису на обстеження у ЦКТ «Преміум» або для уточнення деталей просимо звертатися за телефонами: + 38 (068) 750-30-05, + 38 (066) 850-30-05, + 38 (093) 850-30-05.