В ЦКТ «Преміум» проводяться роботи з заміни рентгенівської трубки

Замена рентгеновской трубкиЧи не найнебезпечнішою подією для медичного бізнесу, пов’язаного з комп’ютерною томографією, є сплив терміну експлуатації рентгенівської трубки томографу. І чим якісніше та сучасніше діагностичне обладнання – тим дорожче обійдуться власнику відновлювальні роботи. Вартість покупки нової рентгенівської трубки настільки висока, що часом змушує власника взагалі відмовитись від надання послуги комп’ютерної томографії або навіть закрити медичний заклад. І це зовсім не припущення, оскільки за останні 5 років саме за таким сценарієм припинили роботу вже декілька приватних центрів комп’ютерної томографії у Запоріжжі та Запорізькій області, до речі, деякі з них надавали дану послугу на той час на найкращому обладнанні в Україні та із залученням найдосвідченіших фахівців запорізького регіону.

І тепер, у зв’язку із вичерпанням свого ресурсу, настав час заміни рентгенівської трубки томографу нашого центру. Для інформації нагадаємо, що на сьогодні в Запоріжжі та Запорізькій області встановлено лише два повноцінних 64-зрізових мультиспіральних комп’ютерних томографи: в нашому центрі, розташованому на базі Запорізького регіонального протипухлинного центру та в медичному центрі «Інмедико», розташованого на базі Запорізької обласної клінічної лікарні. За своїми характеристиками ці два апарати на сьогодні не мають рівних у нашому регіоні. Мова йде про комп’ютерні томографи TOSHIBA AQUILION 64, які дозволяють виконати весь спектр діагностичних послуг із застосуванням новітніх технологій з мінімізації можливого впливу рентгенівського випромінювання на організм пацієнта.

Замена рентгеновской трубкиСьогодні у запорізькому центрі комп’ютерної томографії «Преміум» кваліфіковані інженери виконують роботи зі встановлення нової рентгенівської трубки, а всіх вас ми просимо поділитися своїми припущеннями щодо можливої вартості такого обладнання та пов’язаних з цим пусконалагоджувальних робіт в коментарях на наших сторінках в соціальних мережах Instagram та Facebook.